Lovnas - Jas heren - Human Nature
Packable
Winddicht
PrimaLoft®
Gerecycled polyester
Waterdicht 10.000 mm
Levertijd: 1-2 werkdagen
Lovnas - Jas heren - Human Nature
139,99
Niet-leden: 159,99
De voordelen van de ANWB webwinkel
- Gratis verzending vanaf 50,- voor ANWB-leden
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis retourzending
Productinformatie
Vind je vrijheid met kleding die net zo onbevangen is als jij. De Lovnas jas van Human Nature is gemaakt voor avonturen waarbij je weer en wind trotseert. Want ja, zelfs in de zomer kan een helderblauwe lucht zomaar omslaan in een grijs wolkendek. Ga je voor de bruine of blauwe damesjas? Beide kleuren hebben een sportieve uitstraling.
Deze jas is waterdicht tot 10.000 mm, winddicht en ademend. Getapete naden en een stevige YKK-rits bieden uitstekende bescherming. De afritsbare capuchon is verstelbaar, net als de manchetten, zoom en taille. De PrimaLoft®-voering maakt de jas licht en comfortabel, zonder dat er vulling nodig is.
Berg je telefoon, sleutels of andere spullen veilig op in één van de zeven zakken. De borstzakken en het zakje op de linkermouw vallen meteen op. Een groot pluspunt: de jas is opvouwbaar in de binnenzak, zodat je hem makkelijk meeneemt als je hem niet draagt. Reflecterende details, zoals de streep op de rug en de armband in het zakje van de linkermouw, zorgen dat je zichtbaar bent in schemerlicht. Trek eropuit en kijk waar de dag je brengt.
Bewust onderweg met hergebruikte materialen:
Buitenstof: 100% gerecycled polyester
Voering 1: 100% gerecycled polyester
Voering 2: 100% gerecycled polyester
Verleng de levensduur van je kleding met goed onderhoud. Gebruik een alkalivrij wasmiddel en was op 30 graden. Is je kleding aan vervanging toe? Lever het in bij onze winkels. Wij geven er een nieuwe bestemming aan.
Specificaties
Ademend | Ja |
Artikelnummer | 30002493 |
Kan in de droger | Nee |
Duurzaamheid | Gerecycled polyester, PrimaLoft® |
Garantie (jaar) | 1 |
Kraagtype | Afritsbare capuchon |
Samenstelling materiaal | Buitenstof: 100% Gerecycled Polyester / Voering: 100% Gerecycled Polyester / Voering 2: 100% Gerecycled Polyester |
Merk | Human Nature |
Pasvorm | Regular Fit |
Geslacht | Heren |
Sluiting | Ritssluiting |
Strijkinstructie | Niet strijken |
Technologie | Primaloft, YKK Aquaguard |
Vulling | Geen |
Wassen | Fijne was 30 graden |
Winddicht | Ja |