Trouwe-Ledenvoordeel
8-daagse autovakantie Serfaus - Appartementen Vaya Terrazena 4*
- schitterende omgeving
- moderne appartementen met traditionele accenten
- Serfaus Sommer Card inbegrepen
Jouw reis
Zowel actieve gezinnen met als zonder kinderen komen hier aan hun trekken. Je kunt genieten van de omgeving en mooie wandelingen maken, maar ook tal van leuke en spannende activiteiten ondernemen.
Profiteer van de voordelen die de Serfaus Sommer Card je biedt. Ga met de kabelbaan omhoog en geniet van het uitzicht op de Alpentoppen, de bergweides en de zomersneeuw. De Beleveniswereld Serfaus is een speeltuin bovenop de berg. Ook het Zomerfunpark Fiss en het Avonturenpark Hög zijn heerlijke familie-uitjes. Geniet na afloop van de lokale Tiroolse specialiteiten op een van de vele zonovergoten terrassen. Niets moet, alles mag. En kan.
Je verblijft in...
Je verblijft in de schitterend gelegen en luxueuze Appartementen Vaya Terrazena op basis van logies.
Reisvariant
Liever een verblijf op basis van logies/ontbijt? Bekijk dan eens de 8-daagse actieve familievakantie Serfaus Vaya St. Zeno. Klik hier voor informatie en prijzen.
Verlengen
Dit arrangement kan niet verlengd worden.
Verblijf
Vaya Terrazena
De moderne appartementen Vaya Terrazena liggen op een rustige locatie, maar toch maar zo’n 300 meter van het bruisende centrum. Het zijn luxe uitgevoerde appartementen met een fantastisch uitzicht op de omringende bergwereld en de perfecte combinatie tussen een moderne inrichting met traditionele accenten. Ze zijn riant en bieden een hoge kwaliteit van comfort. Vanaf het balkon heb je een fenomenaal uitzicht over de Alpen.
Faciliteiten
Verblijfstypes
Goed om te weten
Er is parkeergelegenheid (binnen en buiten) bij dit hotel (circa € 8,- per auto per nacht, ter plaatse te regelen en te betalen).
- gratis kluisje in de kamer
- gratis wifi
- lift aanwezig
Praktische informatie
Bij een zorgeloze vakantie hoort ook een goede voorbereiding. Wij hebben heel veel algemene informatie over je vakantiebestemming en deze reis alvast overzichtelijk op een rijtje gezet. Voor meer informatie over je bestemming en reisvoorbereiding verwijzen wij je naar het kopje 'Landeninformatie' op deze pagina.
Landeninformatie
Bestemmingsinformatie
ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 10,- (1 per boeking, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Blauw)
Je kunt deze kaart inwisselen bij alle ANWB-winkels, in de webwinkel en bij diverse uitjes met trouwe-ledenvoordeel bij ANWB Eropuit.
15% korting op diner in a-la-carte restaurant van het naast gelegen zusterhotel St. Zeno (1 per kamer, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Brons)
Op vertoon van het voucher bij het restaurant kun je genieten van een heerlijk diner met 15% korting.
Drankenvoucher ter waarde van € 7,50 te besteden in de bar van het zusterhotel St. Zeno (1 per kamer, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Zilver)
Je ontvangt deze voucher bij check-in en kunt deze besteden in de bar.
50% korting op parkeren bij het hotel (1 per auto boeking, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Goud)
Je kunt je auto parkeren bij het hotel op de parkeerplaats. Op vertoon van het voucher krijg je 50% korting.
Autobahnvignet (1 per boeking, inbegrepen vanaf ANWB-lidmaatschap Platina)
Je ontvangt een voucher bij je reisbescheiden, met deze voucher kan je het vignet bij een ANWB-winkel ophalen. Je dient in de winkel je reisbescheiden en lidmaatschap te laten zien om de voucher in te kunnen wisselen voor een autobahnvignet.
Brussel ca. 944 km
Het adres van de accommodatie vind je in de reisbescheiden.
Zo haal je meer uit je vakantie!
- beleveniswereld Serfaus (Murmliwasser, Murmlipad etc.)
- zomerfunpark Fiss** (Berta's luchtglijbaan, kneippbaden, slacklinepark en meer), uitgezonderd betaalde attracties
- avonturenpark Hög (waterlabyrinth, zwemmogelijkheden met ondiepe waterzone, houthakkersspeeltuin en meer)
- wandelbus (dagelijks tussen de dorpen Serfaus-Fiss-Ladis)
- kinderanimatie (6 dagen per week, zondag tot en met vrijdag) in de twee kinderclubs (Murmli-Club Serfaus & Mini&Maxi Club Fiss-Ladis)
- Thomas Brezina's Avonturenbergen: 'Pad van de piraat' in Serfaus, 'Heksenpad' in Fiss en 'Onderzoekerspad' in Ladis
- begeleide wandelingen in Serfaus-Fiss-Ladis
(onder voorbehoud van wijzigingen, voldoende deelname en weersomstandigheden)