Naar de inhoudLogo van de ANWBANWB Homepage

Blackvue

BlackVue DR970X-2CH plus 4K Dashcam 256GB

Nog geen beoordelingen voor dit productDelen 
Alleen onlineNieuw
  • Dual Band Wi-Fi 2.4-5GHz
  • 4K opnamekwaliteit
  • GPS
  • Impactdetectie
  • Meer informatie

      Levertijd: 1-3 werkdagen

    869,95

    Prijs

    BlackVue DR970X-2CH plus 4K Dashcam 256GB

    869,95

    Verkoop door ANWB partner

    TJM Stores
    • Snelle leveringen (binnen 24u in de EU) & uitstekende after-sales
    • Diepgaande product- & marktkennis
    • Innovatieve producten

    Productinformatie

    De DR970X-2CH Plus is het premium 4K model Cloud dashcam van BlackVue. De voor camera beschikt over een 8.29 megapixel Sony Starvis 2 sensor voor de beste 4K Ultra High Definition opnamekwaliteit. De achter camera beschikt over een Full HD Sony STARVIS sensor. Dankzij deze sensoren maakt hij in alle licht- en weersomstandigheden opnames van hoge kwaliteit. De HEVC (H.265) compressie technologie zorgt ervoor dat de opnamebestanden de best mogelijke kwaliteit hebben, zonder in te leveren in opnametijd. Ook beschikt de DR970X-2CH Plus over een ingebouwde Dual-band GPS ontvanger, Dual-Band Wi-Fi en een geïntegreerde parkeermodus functie dankzij de meegeleverde CH-3P1 vaste voedingskabel.

    4K resolutie opname is een enorme sprong vooruit in beeldkwaliteit ten opzichte van het bekende Full HD. 4K biedt namelijk maar liefst 4 maal het aantal pixels, en dit verschil is te zien. Kentekenplaten worden vanaf een grotere afstand leesbaar, en details worden helderder in beeld gebracht. Ook als je geen 4K monitor hebt merk je dit verschil. Het is namelijk mogelijk om verder in te zoomen in de opnames, zonder dat het beeld onduidelijk wordt.

    De DR970X Plus serie kan dankzij de meegeleverde CH-3P1 vaste voedingskabel worden aangesloten op het zekeringenpaneel van de auto, om zo een kant en klare parkeermodus oplossing te bieden. De dashcam schakelt automatisch over naar de parkeermodus zodra je het contact van de auto uitschakelt. Via de app stel je eenvoudig in bij welke spanning (of na welke tijd) de dashcam de voeding zal verbreken. Zodoende hoef jij je geen zorgen te maken over een lege accu, maar blijft de dashcam wel opnames maken.

    De ingebouwde G-sensor zorgt ervoor dat bij schokdetectie, bijvoorbeeld een aanrijding, de opnames in een aparte map worden opgeslagen. Deze opnames worden aangeduid als event opnames. Alle verschillende opnametypes worden handig gerangschikt in de BlackVue software voor Windows/Mac of de BlackVue app.

    Productveiligheid

    AdresZompstraat 8, 8102HX, Raalte
    Emailadresinfo@blackvue-nederland.nl
    Telefoonnummer+31 85-0402973
    Verantwoordelijke marktdeelnemer in de EUTJM Supplies

    Specificaties

    KleurZwart
    EAN8809724498221
    Gewicht (KG)0,11
    MerkBlackvue
    Artikelnummerad00bbfb-02f3-4ced-8f7d-0ecacd21ff65
    BluetoothJa
    Ingebouwde microfoonJa
    CE MarkeringJa
    Dual dashcamJa
    G-sensorJa
    GPSJa
    NachtmodusJa
    ParkeermodusJa
    Resolutie2160p 4K Ultra HD
    Type geheugenkaartMicro-SD kaarten
    Gewicht (G)108
    WifiJa