Thule
Thule dakkoffer Touring 700
Thule dakkoffer Touring 700
479,00
Niet-leden: 509,00
De voordelen van de ANWB webwinkel
- Gratis verzending vanaf 50,- voor ANWB-leden
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis retourzending
Productinformatie
Thule dakkoffer Touring 700 - Bestel dakkoffers online bij ANWB
De functionele dakkoffer voor elke behoefte. De Thule Touring heeft in zijn range een brede keuze aan maten en geschikt laadvermogen. In combinatie met de slimme functies vindt u altijd de juiste dakkoffer die aan uw specifieke eisen voldoet.
Het complete gamma van de Thule Touring serie: Touring 100, 200, 600, 700, 780.
Kenmerken:
De Thule Touring is voorzien van het Fast-Click-snelmontagesysteem met geïntegreerde koppelindicator voor eenvoudige en veilige bevestiging. Deze dakkoffer kan van beide kanten worden geopend, voor eenvoudige montage en het laden en lossen. Met een verlaagde basis voor minder luchtweerstand, windgeruis en trillingen. Voor maximale veiligheid en diefstalbeveiliging heeft deze dakkoffer meerdere vergrendelingspunten en de sleutel kan pas worden verwijderd als ze allemaal goed gesloten zijn. De bagage kan aan de binnenzijde op 3 punten worden vastgezet.
Specificaties Thule Touring 700:
Inhoud 430 L, Lengte 232 cm, Breedte 70 cm, Hoogte 42 cm, Laadvermogen 50 kg, Montagesysteem: Fast-Click, Tweezijdig te openen (links en rechts), Centraal vergrendelingssysteem, Laadvermogen 4 - 6 aantal ski`s of snowboards, Max. lengte ski`s 220 cm, Past op de WingBar, WingBar Edge en Squarebar, Past op de SlideBar met accessoire 697400, TÜV/GS- goedkeuring, Voldoet aan de 'City Crash'-normen.
Specificaties
Artikelnummer | 10032766 |
EAN | 4002253012324 |
Garantie (jaar) | 5 |
Materiaal | 3566,3287,3483,3501 |
Merk | Thule |
Montage | Stuur |