Naar de inhoudlogo ANWB - ga naar homepageANWB Homepage

Janau – Fleecejack dames – Human Nature

9,014 ReviewsDelen 
-50%Alleen in de winkel
• Borgfleece
• Ademend
• Warmteregulerend
• YKK rits
• 35% gerecycled polyester
Meer informatie
Kleur:
Maat:

Janau – Fleecejack dames – Human Nature

40,00

79,99

Niet-leden: 89,99

De voordelen van de ANWB webwinkel

  • Gratis verzending vanaf 50,- voor ANWB-leden
  • 30 dagen bedenktijd
  • Gratis retourzending

Productinformatie

Warm én zacht! Fleecejack Janau van Human Nature heeft door de hoge kraag een stoere uitstraling en beschermt je nek ook nog eens tegen de koude wind. Win-win! Het dames fleecejack is gemaakt van borg fleece, een dikke warme fleece stof met een wat teddy achtige uitstraling. Een leuk detail is het rib boord aan de onderzijde en langs de mouw. Het fleecejack is warmteregulerend en ademend, heerlijk als tussenjas of als vest op de koude dagen.

Fijne toevoeging: Onze Human Nature fleecevesten zijn voorzien van een afneembaar lensdoekje in de zak, waarmee je je (zonne)bril, cameralens of smartphone kunt schoonmaken.

Dames fleecejack Janau is gemaakt van 35% gerecycled polyester Door gebruik te maken van reeds bestaande materialen, verminderen we de aanspraak op ruwe grondstoffen afkomstig uit fossiele brandstoffen.

Specificaties

AdemendJa
Kan in de drogerNee
DuurzaamheidGerecycled polyester
EAN8718451723240
Garantie (jaar)1
KraagtypeOpstaande kraag
MateriaalGerecycled polyester, Polyester
Samenstelling materiaal65% Polyester, 35% Gerecycled Polyester
MerkHuman Nature
Type mouwenLang
PasvormRegular Fit
GeslachtDames
SluitingRitssluiting
StrijkinstructieNiet strijken
Materiaal doekFleece
WassenFijne was 30 graden
BuitenstofPolyester
Artikelnummer20022298

Reviews